Productgroep
Producten van dit merk
Wat kan PS voor mij betekenen?

Bonduelle diepvriesgroenten Edamame boontjes 300g stazak
BONDUELLE

brand

EAN: 03083681085334 (CE) 03083681085341 (HE)
Artikelnummer: 156954
TM: NL

Omschrijving

Een beter morgen door de keuzes van vandaag. Daarom is deze verpakking recyclebaar. Hierdoor krijgt deze verpakking na gebruik nog vele nieuwe bestemmingen. Zo zijn onze groenten op alle vlakken een groene keuze! Wij gaan voor regeneratieve landbouw! Klimaat - Biodiversiteit - Samenwerking telers - Bodemgezondheid. Wij werken hand in hand met onze telers in de overgang naar regeneratieve landbouw. Met als doel de vruchtbaarheid van de bodem te verbeteren, biodiversiteit te bevorderen en klimaatverandering tegen te gaan. Wij gaan voor BORDEN-VOL GROENTEN! Wij helpen je met lekkere en makkelijke maatijden, borden-vol groenten. Want ... als je meer groenten en peulvruchten eet, zorg je beter voor jezelf en de planeet. 100% natuurlijk Pure proteïne power! Peulvruchten barsten van natuurlijke, plantaardige eiwitten en zijn daarom perfect voor een maaltijd zonder vlees.



Ingrediënten

EDAMAME (SOJA) bonen. Kan SELDERIJ bevatten.




Allergenen

Gluten Schaal-
dieren
ei vis pinda's soja melk
+
noten selderij mosterd sesam sulfiet lupine Week-
dieren
+/-
Met Kan sporen bevatten Zonder Niet aangeleverd
+ +/- o



Voedingswaarde

  Product
  Per 100 (g)
Energie (kJ/kcal) 561 / 135
Vetten 6.6 g
waarvan verzadigde vetzuren 0.9 g
Koolhydraten 2.8 g
waarvan suikers 2.2 g
Vezels 6 g
Eiwitten 13 g
Zout 0.02 g

Keurmerken & kenmerken


  • Recyclebaar
  • Nutriscore A

Bereidingswijze

Bakken pan
Koekenpan of wok: Verhit wat olie of boter in de pan. Roerbak de nog bevroren edamame bonen 5 minuten. Met deze bereidingstijd krijg je groenten met een bite. Wil je het anders, verleng de bereidingstijd en proef tussendoor of het naar wens is.


Koken
Kookpan: Voeg de bevroren edamame bonen toe aan ruim kokend water. Kook ze daarna ca. 6 minuten. Met deze bereidingstijd krijg je groenten met een bite. Wil je het anders, verleng de bereidingstijd en proef tussendoor of het naar wens is.


Wokken
Koekenpan of wok: Verhit wat olie of boter in de pan. Roerbak de nog bevroren edamame bonen 5 minuten. Met deze bereidingstijd krijg je groenten met een bite. Wil je het anders, verleng de bereidingstijd en proef tussendoor of het naar wens is.


Of roer de bevroren edamame bonen als finishing touch door een soep of ander warm gerecht. Verwarm daarna nog 5 minuten.



Contactgegevens

Bonduelle
Postbus 28058 NL-5602 JB Eindhoven
Consumenten service
www.bonduelle.nl

Deze specificatie komt uit de database van PS in foodservice.
De producent van dit product is verantwoordelijk voor de juistheid van de gegevens. Disclaimer.

v1.5.5 prodpp995978dl1exly1ln1