Productgroep
Producten van dit merk
Wat kan PS voor mij betekenen?

KN JUS NATUREL 12X3X23G BOX DB NL
Knorr

brand

GTIN: 08711200499847 (CU) 08711200786756 (TU)
Articlenumber: 000
TM: NL

Description

Knorr Vleesjus Mix is een heerlijke jus. Deze jus is extra lekker bij een stukje vlees, zoals karbonade of schnitzel. Aangezien wij bij Knorr eerlijk en goed eten belangrijk vinden, heeft onze jus geen toegevoegde smaakversterkers, geen kunstmatige kleurstoffen en geen conserveermiddelen. Door echte en natuurlijke ingrediƫnten te gebruiken, heeft onze jus een heerlijke smaak. Door de jus in een droge vorm te bewaren, blijven de ingrediƫnten veel langer goed. Dit is een natuurlijke manier van conserveren en hierdoor hoeven er ook geen conserveermiddelen aan de jus te worden toegevoegd. Zo houden we ons eten zo eerlijk en gezond mogelijk. Knorr Vleesjus Mix is speciaal gemaakt voor bij een stukje vlees. De kruiden die in de jus verwerkt zitten, geven je vlees een lekkere smaak. Knorr Jus is makkelijk te bereiden: je hoeft alleen water toe te voegen en je hebt binnen een minuut een heerlijke jus voor bij je vlees.

Al sinds 1838 was Carl Heinrich Knorr al aan het experimenteren met het drogen van kruiden en groenten. Dit was volgens hem de manier om de smaak en voedingswaarde te behouden. Zijn missie was om koken zo gemakkelijk mogelijk te maken, zonder dat de kwaliteit van het eten achteruit zou gaan. Vanwege de rijke historie en de invloed van chefs van over de hele wereld is culinair vakmanschap een kenmerk van Knorr geworden. Knorr is altijd op zoek naar nieuwe innovatieve producten die het koken eenvoudiger kunnen maken en daar is de Knorr Vleesjus een voorbeeld van.



Ingredients

Flavourings 29.39%, potato starch 28.88%, palm fat 19.40%, sugar 9.1%, butter powder (BUTTER, skimmed MILK) 5.10%, hydrolysed corn protein 2.81%, BARLEY malt extract 2.15%, onions 1.76% [1], beef powder 1.37%, clove 0.04%. [1] From sustainable agriculture. Contains barley, cereals containing gluten and milk. May contain celery, eggs, mustard, other cereals containing gluten and soybeans.




Allergen

gluten shellfish egg fish peanuts soy milk
+ +/- +/- +
tree nuts celery mustard sesame sulfite lupine mollusks
+/- +/-
With May contain Without Not delivered
+ +/- o



Nutrients

  Na bereiding
  Per 100 (ml) Per portion (100 ml) % GDA (DV)
Energy (kJ/kcal) 237 / 57 237 / 57 3%
Total fat 3.1 g 3.1 g 4%
saturated fat 1.9 g 1.9 g 10%
Carbohydrates 5.8 g 5.8 g 2%
of which sugars 1.8 g 1.8 g 2%
Fibres < 0.5 g 0.5 g
Proteins 1.2 g 1.2 g 2%
Salt 1.5 g 1.5 g 25%

*Reference-intake of an average adult (8400kJ/2000kcal)

Quality marks & characteristics

Preparation

Multiple preparations
1. Voeg de inhoud van dit zakje toe aan 200 ml koud water. 2. Breng de jus al roerend met een garde aan de kook en laat de jus nog 2 minuten onder constant roeren zachtjes doorkoken.



Contact information

Unilever Nederland, Knorr
Postbus 160, 3000 AD Rotterdam
Consumer Support
www.knorr.nl
0800- 220 30 55

This specification comes from the database of PS in foodservice.
The producer of this product is responsible for the accuracy of the data. Disclaimer

v1.5.5 prodpp1694520dl1exly1ln3