Certifications
Les produits de cette marque
Que peut signifier PS pour moi??

250 ml Den Eelder boeren halfvolle melk
Den Eelder

brand

We hebben de zuivelmakerij niet voor niets naast de koeienstal staan. Zo kunnen we de melk super vers verwerken en verpakken. Ideaal als portieverpakking.


EAN: 08711723116207 (CE) 08711723516205 (HE)
TM: NL

Omschrijving

De lekkerste zuivel van eigen boerderij

"
Bij familiebedrijf Den Eelder maken we al sinds 1983 boerenzuivel van dagverse toewijding en zorg. Met de melk van eigen koeien maken we de allerlekkerste zuivelproducten, alles op één plek: in de Bommelerwaard.

We nemen verantwoordelijkheid voor dategene wat we in beheer hebben gekregen. Zo zorgen we al generaties lang goed voor onze dieren, met de beste verzorging, gezonde voeding en keuzevrijheid. We koesteren de natuur door zorg te dragen voor de biodiversiteit, de weidevogels met een plasdrasperceel en door groene stroom op te wekken uit de mest van onze koeien, voorzien we in onze eigen energiebehoefte. Ook onze producten zitten in een duurzame verpakking: gemaakt van ongebleekt papier (scheelt 25% CO2 uitstoot) en klimaatneutraal. "



Ingrediënten

Verse halfvolle koeMELK (gepasteuriseerd).




Allergenen

Gluten Schaal-
dieren
ei vis pinda's soja melk
o o o o o o +
noten selderij mosterd sesam sulfiet lupine Week-
dieren
o o o o o o o
Met Kan sporen bevatten Zonder Niet aangeleverd
+ +/- o



Voedingswaarde

  Product
  Per 100 (ml)
Energie (kJ/kcal) 210 / 50
Vetten 1.5 g
waarvan verzadigde vetzuren 1 g
Koolhydraten 4.5 g
waarvan suikers 4.4 g
Eiwitten 3.5 g
Zout 0.1 g
calcium 135 mg

Contactgegevens

den Eelder
Molenachterdijk 3 5325KL Well
Consumenten service
www.deneelder.nl

Deze specificatie komt uit de database van PS in foodservice.
De producent van dit product is verantwoordelijk voor de juistheid van de gegevens. Disclaimer.

v1.5.5 prodpp513989dl1exly1ln1