Je hebt gezocht op EAN , echter is dit een gesaneerde EAN code. Onderstaand product met EAN 08720182718495 is het vervangende product |
Over Unox Gelderse Rookworst:
Unox Gelderse Rookworst is de allerlekkerste bij de Hollandse maaltijd. Bij Unox houden we van eerlijk Hollands eten van vandaag en dat begint bij de beste ingrediënten. De rookworst van Unox is niet meer weg te denken uit de Nederlandse keuken. De unieke Unox-kruiding geeft de rookworst een vertrouwde en heerlijke smaak. De rookworst is heerlijk bij een dampend bord stamppot of lekker in een rijkgevulde kom erwtensoep. Deze Gelderse rookworst is gemaakt met kwaliteitsvlees met het Beter Leven-keurmerk 1 ster. De rookworsten van Unox zijn bovendien een uitstekende bron van eiwitten en vitamine B12.
Bereidingswijze:
Haal de rookworst uit de buitenverpakking, prik een gaatje in de binnenverpakking en verwarm de rookworst 2,5 minuut op 500 watt in de magnetron. Of leg de rookworst in de gesloten binnenverpakking een kwartier in een pan met heet (maar niet kokend) water. Laat de worst in beide gevallen een minuutje liggen alvorens 'm aan te snijden.
Tip: in plakjes gesneden is de rookworst ook heerlijk op een broodje of als snack bij de borrel.
Over Unox:
Al meer dan 80 jaar is Unox onlosmakelijk verbonden aan de Hollandse keuken. Inmiddels zijn veel Nederlandse huishoudens fan van Unox-producten. Over het ontstaan van de merknaam Unox gaan verschillende verhalen. De een beweert dat iemand eens bedacht heeft om Unilever, Oss en Ox (Engels voor os) samen te voegen tot Unox. En anderen zweren dat de naam een uitkomst is van een prijsvraag onder werknemers. Hoe het ook zij, vanaf 1937 worden onder de merknaam Unox de lekkerste rookworsten gemaakt. En tegenwoordig maken we niet alleen rookworsten, maar ook soep, knaks, snacks en sinds kort zelfs vegetarische gehaktballetjes. Zo is er dus een voorgerecht, hoofdgerecht of snack voor iedereen. Wij geloven dat de lekkerste producten alleen gemaakt kunnen worden van de beste ingrediënten en daarom werken wij continu aan het verbeteren van onze producten. De verpakking van deze rookworst is bovendien gemaakt met recyclebaar plastic. Zo zorgen wij ervoor dat ook de komende generaties op een verantwoorde manier kunnen genieten van onze producten.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Gluten | fruits de mer |
oeufs | poisson | arachides | soja | lait |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
fruits à coque | céleri | moutarde | sésame | sulfite | lupin | mollusques |
Avec | Peut contenir | Sans pour autant | Non livrés |
+ | +/- | o |
Product | |||
---|---|---|---|
Par 100
|
Par portion
|
% AR* | |
Énergie (kJ/kcal) | 1187 / 284 | 1187 / 284 | 14% |
Matières grasses | 26 g | 26 g | 37% |
dont acides gras saturés | 10 g | 10 g | 50% |
Glucides | < 0.5 g | 0.5 g | 1% |
dont sucres | < 0.5 g | 0.5 g | 1% |
fibres | < 0.5 g | 0.5 g | |
Protéines | 13 g | 13 g | 26% |
Sel | 1.8 g | 1.8 g | 30% |
vitamine B12 | 0.375 mcg | 0.375 mcg |
*Apport de référence pour un adulte-type moyen (8400kJ/2000kcal)
Unilever Nederland, Unox Postbus 160, 3000 AD Rotterdam |
Service à la clientèle
|
Cette spécification provient de la base de données de PS in foodservice.
La Le producteur de ce produit est responsable de l’exactitude des données. Avis de non-responsabilité (En anglais)