Productgroep
Producten van dit merk
Wat kan PS voor mij betekenen?

FIBREMIX
Nutrisis

Mengeling van oplosbare en onoplosbare vezels voor orale inname, zonder allergenen, met neutrale smaak. Voeding voor medisch gebruik bij transitstoornissen.


GTIN: 5420012371977 (TU)
Articlenumber: PR00037-01
TM: NL

Description

Dosering:
De aanbevolen voedingsinname voor senioren in vezels is 20 tot 25 g per dag.
Voor een goede efficiƫntie wordt aanbevolen om 10 tot 15 g oplosbare vezels per dag te consumeren.
Een stick van 8 g Fibremix levert 7,36 g ruwe vezels (92%): 1/3 onoplosbaar en 2/3 oplosbaar.
Voor een vezelinname door FIBREMIX worden 2 tot 3 sticks van 8 g per dag aanbevolen. De dagelijkse dosis
moet onder medisch toezicht worden aangepast aan de pathologie en de vezelbehoefte van de patiƫnt.
Bereiding:
koude of warme bereiding.
Voor vloeistoffen: Giet de mix in de te verrijken bereiding door te mengen met een garde*.
Voor pap, yoghurt, kant-en-klare compotes: Meng de mix langzaam in het te verrijken product, meng met een
garde of een vork.
Consumeer snel na rehydratatie.
*Dit mengsel bevat een hoog gehalte aan onoplosbare vezels (bijna 1/3), het is raadzaam om het mengsel te
verdunnen met een garde in plaats van een lepel of vork.



Ingredients

Plantaardige vezels: inuline, microcristalline cellulose, oligofructose en carboxymethylcellulose ; middellange keten triglyceriden (MCT-vet) - technologische hulpstof (kokos- en/of palmpitvet)

GMO free: Yes
Radiated: No




Allergen

gluten shellfish egg fish peanuts soy milk
tree nuts celery mustard sesame sulfite lupine mollusks
With May contain Without Not delivered
+ +/- o



Nutrients

 
 

Preparation

No preparation required


Dosage
De aanbevolen voedingsinname voor senioren in vezels is 20 tot 25 g per dag. Voor een goede efficiëntie wordt aanbevolen om 10 tot 15 g oplosbare vezels per dag te consumeren. Een stick van 8 g Fibremix levert 7,36 g ruwe vezels (92%): 1/3 onoplosbaar en 2/3 oplosbaar. Voor een vezelinname door FIBREMIX worden 2 tot 3 sticks van 8 g per dag aanbevolen. De dagelijkse dosis


Multiple preparations
koude of warme bereiding. Voor vloeistoffen: Giet de mix in de te verrijken bereiding door te mengen met een garde*. Voor pap, yoghurt, kant-en-klare compotes: Meng de mix langzaam in het te verrijken product, meng met een garde of een vork. Consumeer snel na rehydratatie. *Dit mengsel bevat een hoog gehalte aan onoplosbare vezels (bijna 1/3), het is raadzaam om het mengsel te verdunnen met een garde in plaats van een lepel of vork.



Contact information

Sligro B.V.
Corridor 11, NL - 5466 RB Veghel

This specification comes from the database of PS in foodservice.
The producer of this product is responsible for the accuracy of the data. Disclaimer

v1.5.5 prodpp2083143dl1exly1ln3