Je hebt gezocht op EAN , echter is dit een gesaneerde EAN code. Onderstaand product met EAN 8719324670869 is het vervangende product |
Smedes Batter Mix Golden Crispy geeft een krokante korst aan vis, kip of groente.
Smedes Batter Mix Golden Crispy geeft een krokante korst aan vis, kip of groente. Het krokantje in ieder gerecht en voor de beste fish & chips. De battermix is van hoogwaardige, constante kwaliteit en zorgt voor een snelle sluiting van de korst, waardoor er minder vetopname is.
Dit frituurbeslag is veel meer dan alleen bloem. Je hoeft alleen maar water toe te voegen, even te roeren, en je beslag is klaar. Het hecht uitstekend, dus je hoeft vis, kip of uienringen niet eerst te pre-dusten. Smedes Batter Mix Golden Crispy zorgt voor een constante, perfecte krokantheid, zelfs na regenereren.
Het is een ideaal en consistente alternatief voor Japanse tempura en helpt zo de ecologische voetafdruk te verlagen. Smedes Batter Mix is ook geschikt voor allerlei creatieve toepassingen in patisserie en vegan gerechten.
Met deze battermix kun je producten voorbakken en later frituren. De voorgefrituurde producten behouden hun krokante korst.
Verpakt in een hersluitbare emmer.
sans OGM:
Oui
Ionisation:
Non
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Gluten | fruits de mer |
oeufs | poisson | arachides | soja | lait |
+ |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
fruits à coque | céleri | moutarde | sésame | sulfite | lupin | mollusques |
Avec | Peut contenir | Sans pour autant | Non livrés |
+ | +/- | o |
Product | |
---|---|
Par 100
|
|
Énergie (kJ/kcal) | 1378.57 / 328.23 |
Matières grasses | 0.7 g |
dont acides gras saturés | 0.1 g |
Glucides | 71.6 g |
dont sucres | 0.7 g |
Protéines | 7 g |
Sel | 3.7 g |
Omdat dit product wordt geproduceerd van natuurlijke grondstoffen is het mogelijk dat, door wisseling van oogsten, de samenstelling wijzigt. Bij wijzigingen wordt de hierboven gegeven informatie niet automatisch aangepast.
Marketing & Sales support Foodservice foodservice@smedesfoodproduction.com |
Cette spécification provient de la base de données de PS in foodservice.
La Le producteur de ce produit est responsable de l’exactitude des données. Avis de non-responsabilité (En anglais)